Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Ile w weekend otwarcia zarobią Pogromczynie duchów? 0

Zwiastun filmu Ghostbusters. Pogromcy duchów może być jednym z najgorzej ocenianych filmów na Youtube, jednak wszystko wskazuje na to, że produkcja i tak okaże się hitem. Premiera filmu w Stanach Zjednoczonych już 15 lipca.

W sieci pojawiły się przewidywania co do tego ile film Paula Feiga moze zarobić w pierwszych dniach wyświetlania. I trzeba przyznać, że spekulacje są całkiem pozytywne dla produkcji, która spotkała się z tak potężną falą krytyki. Według analityków Ghostbusters. Pogromcy duchów może w Ameryce Północnej zarobić od 40 do 50 mln dolarów. Jeśli obraz zostanie dobrze przyjęty, a recenzje od krytyków nie będą aż tak złe, to ostateczna suma może być wyższa.

Szacuje się, że Sony Pictures na produkcję widowiska fantasy wydało ponad 150 mln dolarów. Dlatego też film musi zarobić sporo, aby zwrócić chociażby budżet. Według doniesień najbardziej zainteresowane obrazem są kobiety po dwudziestym piątym roku życia. Tak więc w kolejnych dniach możemy spodziewać się wzmożonej kampanii promocyjnej studia, która będzie skierowana do młodych kobiet oraz nastolatek.

Źrodło: comicbookmovie.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…