Aktorka Przebudzenia Mocy stanie się częścią Legends of Tomorrow

Telewizyjne uniwersum DC wzbogaci się o nową superbohaterkę!

CW ogłosiło, że Maisie Richardson-Sellers wcieli się w drugim sezonie Legends of Tomorrow w Amaya Jiwie – babcię Mari McCabe (Megalyn Echikunwoke). Aktorka zagrała m.in. w Przebudzeniu Mocy, lecz jej rola była dość epizodyczna i w ostatecznej wersji twórcy wycięli z filmu sceny z jej udziałem. Obecnie Maisie Richardson-Sellers najbardziej znana jest ze swojej kreacji w The Originals.

Według oficjalnego opisu postaci w sezonie drugim Amaya Jiwie to najnowszy superbohater na pokładzie Waveridera, który dołączy do grona Legends of Tomorrow. Podobnie jak jej wnuczka, moce Amayi pochodzą z tajemniczego Tantu Totem i pozwalają jej na magiczny dostęp do zwierzęcych zdolności.

Mimo że Hawkgirl i Capitan Cold odchodzą w cień i nie będą już stałymi bywalcami Legends of Tomorrow, to w jesiennym sezonie drugim mamy ujrzeć nowe twarze w szeregach grupy Ripa Huntera – tak przynajmniej informują twórcy serialu.


Kornel Nocoń
Filmoznawca. Fan kina niekonwencjonalnego, oderwanego od ogólnie obowiązujących schematów. Mimo to ogląda wszystko, co tylko wpadnie mu w ręce – począwszy od produkcji klasy B, skończywszy na nowofalowych naleciałościach każdego z europejskich krajów.