Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

Kolejna dawka wiadomości o Thorze: Ragnarok i Deadpoolu 2 0

Czy byliście ciekawi, kiedy ruszą zdjęcia do kolejnych produkcji o superbohaterach? Ich twórcy właśnie odpowiadają na to pytanie.

Na wczorajszym australijskim Gold Coast Bulletin reżyser Thora: Ragnarok, Taika Waititi, wyznał, że 4 lipca rozpoczyna zdjęcia do produkcji o nordyckim bogu. Twórca planuje zakończyć prace nad filmem z trzeciej fazy kinowego uniwersum Marvela w październiku, nie wyklucza jednak opcji, że cały proces przeciągnie się aż do końca roku. Zaprezentował też pierwsze zdjęcie z planu, przedstawiające bliżej nieokreśloną budowlę, tworzoną na potrzeby widowiska:


Na tegorocznej gali Saturn Awards, która odbyła się w zeszłym tygodniu, Simon Kinberg wyjawił z kolei, że początek zdjęć do sequelu Deadpoola planowany jest na 2017 rok, a dokładniej jego pierwsze tygodnie. Na plan filmu wróci cały zespół twórców pracujących nad „jedynką”.

Thor: Ragnarok swoją premierę ma zaplanowaną na 3 listopada 2017 roku. Data pierwszego seansu kinowego Deadpoola 2 nie jest jeszcze znana.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…