Kolejna dawka wiadomości o Thorze: Ragnarok i Deadpoolu 2

Czy byliście ciekawi, kiedy ruszą zdjęcia do kolejnych produkcji o superbohaterach? Ich twórcy właśnie odpowiadają na to pytanie.

Na wczorajszym australijskim Gold Coast Bulletin reżyser Thora: Ragnarok, Taika Waititi, wyznał, że 4 lipca rozpoczyna zdjęcia do produkcji o nordyckim bogu. Twórca planuje zakończyć prace nad filmem z trzeciej fazy kinowego uniwersum Marvela w październiku, nie wyklucza jednak opcji, że cały proces przeciągnie się aż do końca roku. Zaprezentował też pierwsze zdjęcie z planu, przedstawiające bliżej nieokreśloną budowlę, tworzoną na potrzeby widowiska:


Na tegorocznej gali Saturn Awards, która odbyła się w zeszłym tygodniu, Simon Kinberg wyjawił z kolei, że początek zdjęć do sequelu Deadpoola planowany jest na 2017 rok, a dokładniej jego pierwsze tygodnie. Na plan filmu wróci cały zespół twórców pracujących nad „jedynką”.

Thor: Ragnarok swoją premierę ma zaplanowaną na 3 listopada 2017 roku. Data pierwszego seansu kinowego Deadpoola 2 nie jest jeszcze znana.


Kornel Nocoń
Filmoznawca. Fan kina niekonwencjonalnego, oderwanego od ogólnie obowiązujących schematów. Mimo to ogląda wszystko, co tylko wpadnie mu w ręce – począwszy od produkcji klasy B, skończywszy na nowofalowych naleciałościach każdego z europejskich krajów.