Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Gdzie rozegra się trzeci Dzień niepodległości? 0

W polskich kinach można oglądać już widowisko sci-fi wyreżyserowane przez Rolanda EmmerichaDzień Niepodległości: Odrodzenie. Produkcja jest kontynuacją kasowego hitu sprzed dwudziestu lat.

Pomimo tego, że jeszcze nie wiadomo jak sequel poradzi sobie w amerykańskich i światowych kinach, już teraz zaczyna dyskutować się na temat trzeciej odsłony. W niedawnym wywiadzie, którego udzielił niemiecki reżyser, możemy dowiedzieć się co nieco na temat trzeciego Dnia niepodległości.

Kolejny będzie międzygwiezdną podróżą. Będzie osadzony dwa może trzy lata później, a nie dwadzieścia jak Dzień niepodległości: Odrodzenie. Chcę, aby obecna obsada pozostała, w szczególności nowe postacie oraz Jeff Goldblum i Brent Spiner. To będzie przyjemność ponownie z nimi pracować. Wyobrażam sobie to tak, że wykorzystam pomysł, w którym statek kosmiczny przelatuje przez tunel czasoprzestrzenny. To będzie klasyczny film dziejący się w kosmosie, ale opowiadający o tym co jest na ziemi. Mamy świetny pomysł jak to zrobić.

powiedział Emmerich.

Na razie 20th Century Fox wciąż nie dało zielnego światła na realizację kolejnego projektu Rolanda Emmericha. Jak widać, niemiecki reżyser wierzy w sukces swojego filmu i już planuje jego kontynuacje. A Wy już mieliście okazję obejrzeć Dzień Niepodległości: Odrodzenie?

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…