Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Reżyser Drive chce zrobić film komiksowy 0

Nicolas Winding Refn to twórca, który kojarzony jest przede wszystkim z niezależnością i brakiem nadzoru ze strony wielkich hollywoodzkich wytwórni. Niebawem może się to jednak zmienić.

Duński filmowiec udzielił w wywiadu, w którym wyznał, że chciałby wyreżyserować ekranizację komisu, która weszłaby do uniwersum DC Comics oraz Warner Bros. Pictures. Swego czasu Refn mocno zainteresowany był opowiedzenia historii Wonder Woman. Teraz oczywiście nie jest to możliwe. Ma on już jednak inną postać na swoim celowniku.

Boże, chciałbym nakręcić jeden taki film, prawdopodobnie byłaby to świetna zabawa. Nie wiem kiedy może to nastąpić. Bardzo cenię sobie swoją twórczą swobodę, jednak chciałbym chociaż raz zrobić ten wielki hollywoodzki film na który trzeba wydać wielkie pieniądze, a wszędzie po planie biegają ludzie z telefonami, co jest istnym szaleństwem. Jaki komiks chciałbym zekranizować? Chciałbym Batgirl! Zróbmy coś, żeby Warner zaczął nad tym pracować.

stwierdził reżyser filmu Drive.

Z pewnością film komiksowy od tego filmowca byłby czymś niesamowitym. Nicolas Winding Refn to reżyser z wieloma pomysłami, które mogłyby się sprawdzić w tego rodzaju kinie. A Wy jak uważacie? Który superbohater pasuje do Duńczyka?

Źrodło: Heroic Hollywood

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…