Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Jaką rolę odegra Mon Mothma w Łotrze 1? 0

Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie to jedna z najbardziej oczekiwanych premier tego roku. To oczywiście normalna sprawa, w końcu mamy do czynienia z filmem osadzonym w świecie Gwiezdnych wojen.

Pikanterii produkcji dodaje fakt, że pojawią się w niej bohaterowie znani ze wcześniejszych filmów. Chyba każdy fan sagi czeka na ponowną możliwość zobaczenia Lorda Vadera na dużym ekranie. Ten news nie jest jednak o nim, a o innej postaci, która ponownie zagości w uniwersum. Chodzi o Mon Mothmę. Na jej temat wypowiedziała się producentka Kathleen Kennedy.

Tym razem będzie jej nieco więcej. Rebelia będzie w rozsypce i panice. Będzie on próbowała utrzymać wszystko w ryzach i być dobrą liderką. Będzie to robiła pomimo tego, że wielu rebeliantów będzie kwestionować to co robi.

powiedziała Kennedy.

Warto przypomnieć, że postać Mon Mothmy pojawiła się między innymi w produkcji Gwiezdne wojny: Powrót Jedi. Dodatkowo mieliśmy także jej epizod w Zemście Sithów. Wówczas wcieliła się w nią Genevieve O'Reilly, która teraz powtórzy tę rolę. Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie do kin trafi 15 grudnia.

Źrodło: Heroic Hollywood

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…