Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Czy crossover Avengers i X-Men jest możliwy? 1

Od dawna fani zastanawiają się czy kiedykolwiek dojdzie do połączenia dwóch najpopularniejszych komiksowych światów, które zostały przeniesione na duży ekran. Chodzi oczywiście o filmowe uniwersum Marvela oraz X-Men od 20th Century Fox.

Według Matta Key’a, człowieka będącego producentem podcastu Kevina Smitha "Fatman on Batman" wytwórnie już o tym ze sobą rozmawiały. Key mówił na ten temat w czasie ostatniego odcinka Collider Herose. Oto co powiedział o połączeniu Avengers oraz X-Men.

Słyszałem od kilku moich źródeł, że Marvel i Fox rozmawiają na ten temat i to ci drudzy wyszli z taką inicjatywą. Podoba im się to co Marvel Studios zrobił ze Spider-Manem, kiedy ten przeniósł się do uniwersum z Sony. Jeśli jest taka szansa, to realizacja potrwa latami.

powiedział Matt Key.

Ciężko brać tego typu stwierdzenia na poważnie. Na ten moment połączeniu obu tych światów wydaje się być nierealne. Świat X-Menów jest dosyć mocno osadzony i trudno wyobrazić sobie, aby Fox miał zdecydować się na jakiś reboot. Prędzej możemy spodziewać się tego po Fantastycznej czwórce, która wciąż czeka na film spełniający wielkie nadzieje fanów.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…