Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Warner Bros. Pictures ma kandydata na reżysera Akiry 0

Wygląda na to, że Warner Bros. Pictures wreszcie ma zamiar poczynić pewne kroki, które przybliżą studio do realizacji aktorskiego filmu Akira. W mediach pojawiło się nazwisko filmowca, który miałby zająć się reżyserią obrazu.

Plany realizacji aktorskiej wersji kultowego anime po raz pierwszy pojawiły się w 2002 roku. Z projektem wiązane były takie nazwiska jak Stephen Norrington, Gary Whitta, Albert Hughes, Ruairi Robinson oraz Jaume Collet-Serra. Ostatecznie jednak żadne z nich nie rozpoczęło prac nad filmem. Teraz spekuluje się, że Warner Bros. Pictures chce, aby produkcja została wyreżyserowana przez Justina Lina.

Na razie produkcja filmu jest na początkowym etapie. Trwają poszukiwania reżysera oraz odtwórców głównych ról. Przed czterema laty, kiedy to Collet-Serra miał stanąć za kamerą w rolach głównych mieliśmy zobaczyć Garretta Hedlunda i Kristen Stewart. Problemy z budżetem jednak zastopowały projekt.

Neo – Tokio roku 2019 nie jest przyjemnym miejscem. Gangi motocyklowe brutalnie walczą o panowanie nad brudnymi ulicami zatłoczonej metropolii. Sytuację komplikują niepokoje społeczne podsycane przez wyznawców nowej tajemniczej religii. Pośród tego całego zamieszania stara się odnaleźć Tetsuo – młody chłopak, a zarazem członek gangu Kaneidy. Jednak nikt nie mógł przewidzieć, że ten niepozorny chłopak na zawsze zmieni losy całego świata.

Źrodło: comicbookmovie.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…