Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Taika Waititi opowiada o pracy dla Marvela przy Thorze 0

Nowozelandzki reżyser filmowy, Taika Waititi został wybrany przez Marvel Studios do bardzo trudnego zadania. Musi stworzyć trzecią część o przygodach nordyckiego boga, Thora.

Filmowiec w jednym z ostatnich wywiadów odniósł się do tego oraz skomentował współpracę z wielkim hollywoodzkich studiem. Do tej pory w jego filmografii pojawiały się filmy z niewielkim budżetem takie jak Co robimy w ukryciu czy Orzeł kontra rekin.

To nie było aż tak bardzo inne, do tej pory wszystko jest dobrze. Byłem bardziej zorganizowany, co dla mnie jest bardzo ważne. Teraz jestem otoczony inteligentnymi, niesamowitymi ludźmi. Mam dostęp do wielkich umysłów i źródeł. Co jest naprawdę dużą zaletą. Oni działają niczym studio, ale się tak nie zachowują. To są świetnymi opowiadaczami historii. Spotkania z nimi sprawiały mi przyjemność. Kiedyś robiłem reklamy i to wtedy pracowałem z najgorszymi ludźmi na świecie. Nie ma nic bardziej wymagającego niż praca z nimi.

stwierdził Nowozelandczyk.

Taika Waititi odniósł się również do doniesień, jakoby jednym z jego zadań było wprowadzenie humoru do produkcji Thor: Ragnarok. Jego dotychczasowe produkcje słynęły raczej z niekonwencjonalnego poczucia humoru i dziennikarze zastawiają się czy to widowiska Marvela nadal będzie jego filmem.

Będzie, aż nie przestanie (śmiech). Nie wiem, mogę mieć taką nadzieję. Muszę dać od siebie jak najwięcej i zobaczymy jak to wyjdzie. Potrzeba ludzi nadzorujących wielką produkcję, tą i pięć kolejnych. W innym wypadku każdy zostałby pozostawiany samemu sobie i nie wiadomo co by się działo. Nie sądzę, aby było to tak ważne pracując na nieswoim materiale źródłowym. Nie jestem twórcą Thora, tak więc nie czuję, abym musiał mieć kontrolę nad mocą twórczą tej postaci. Mysłę nad tym co czuje Stan Lee wiedząc, że kręcę film o Thorze?

powiedział Waititi.

Oczywiście w superprodukcji Thor: Ragnarok ponownie w roli głównej zobaczymy Chrisa Hemswortha. Ekipa zdjęciowa ma wejść na plan już 4 lipca. Zdjęcie rozpoczną się w Gold Coast, w Australii. Premiera filmu 3 listopada 2017 roku.

Źrodło: comicbookmovie.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…