Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

Bilety po 10 zł - 3. Praskie Lato Filmowe 0

Spędzacie lato w mieście i zastanawiacie się, co zrobić z wolnym czasem? Znudziły Wam się dotychczasowe rozrywki? Nie przejmujcie się! W tym roku rusza 3. edycja Praskiego Lata Filmowego, podczas którego będziecie mieli okazję raz jeszcze zobaczyć kinowe hity ostatnich miesięcy! W programie rodzime produkcje, oscarowe tytuły i filmy iskrzące od świetnych kreacji aktorskich – wszystko to w bardzo atrakcyjnej cenie.

3. Praskie Lato Filmowe to wakacyjny przegląd filmowy będący retrospektywą najlepszych premier ostatnich miesięcy. Program trzeciej edycji Praskiego Lata Filmowego zawiera ponad 100 wyselekcjonowanych tytułów, ponad 200 seansów w 2. obiektach festiwalowych. Zapraszamy CODZIENNIE, przez całe wakacje od 1 lipca do 31 sierpnia, na wieczorne seanse do kin Praha i Apolonia (nowe kino zlokalizowane w Muzeum Niepodległości w Warszawie).

3. Praskie Lato Filmowe*

Czas trwania: 01.07 – 31.08.2016
Cena biletów: 10 zł (Kina Praha i Apolonia)

Kino Praha (ul. Jagiellońska 26, Warszawa). Więcej informacji na www.kinopraha.pl
Kino Apolonia (Al. Solidarności 62, Warszawa). Więcej informacji na www.kinoapolonia.pl

*Szczegółowy program projekcji zostanie podany wkrótce!

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…