Po prostu przyjaźń w gwiazdorskiej obsadzie 0

W Warszawie zakończyły się zdjęcia do komedii "Po prostu przyjaźń", w której zobaczymy plejadę gwiazd: Agnieszka Więdłocha, Magdalena Różczka, Sonia Bohosiewicz, Katarzyna Dąbrowska, Bartłomiej Topa, Maciej Zakościelny, Piotr Stramowski, Marcin Perchuć i inni. Premiera filmu jest zaplanowana na 6 stycznia 2017 roku.

„Po prostu przyjaźń” opowiada o grupie przyjaciół, którzy są ze sobą na dobre i na złe. Do momentu aż pewnego dnia los zacznie płatać im figle. Alina (Sonia Bohosiewicz) i Marian (Marcin Perchuć) wygrywają do spółki wielkie pieniądze i muszą się nimi jakoś podzielić. Ivanka (Magdalena Różczka), singielka i menadżerka na wysokich obcasach, postanawia mieć dziecko,pomóc ma jej w tym serdeczny przyjaciel (Bartłomiej Topa). Filip (Kamil Kula) zaryzykuje twarz i karierę dla kaprysu zwariowanej kolekcjonerki guzików (Aleksandra Domańska). Stateczny profesor (Krzysztof Stelmaszyk) będzie musiał zdecydować, czy dla przyjaciela (Przemysław Bluszcz) warto złamać zasady.Tymczasem zgrana paczka przyjaciół (Agnieszka Więdłocha, Aleksandra Domańska,Maciej Zakościelny, Piotr Stramowski, Marcin Perchuć) wyrusza w góry , gdzie odkrywa tajemnicę, która na zawsze zmieni ich życie.

Co wybiorą? Lojalność czy pieniądze? Przyjaźń czy miłość? Prawdę czy kłamstwo?

Reżyserem filmu jest Filip Zylber, scenariusz napisała Karolina Szablewska, a za zdjęcia był odpowiedzialny Jan Holoubek .

Premiera planowana jest na 6 stycznia 2017 roku.

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…