Powstanie serial o Transformersach dla dorosłych

Jesteście już znudzeni fatalnymi przygodami gigantycznych robotów zmieniających się w auta, którymi co kilka lat raczy nas Michael Bay, lecz mimo wszystko lubicie Transformersy? Właśnie powstaje produkcja, stworzona z myślą o Was.

W zeszłym roku ogłoszono, że Hasbro pracuje wraz ze studiem Machinima nad nowym serialem animowanym osadzonym w świecie Transformersów. Projekt nosi podtytuł Combiner Wars. Produkcja ma być przeznaczona dla dorosłych widzów, którzy wychowali się na pierwszej, oryginalnej kreskówce Transformers (lub jak kto woli – Transformery) w latach ’80.

Fabuła serialu skupi się na Autobotach i Deceptikonach potrafiących łączyć się i przekształcać we większe roboty, jak Devastator oraz Superion. Dziś ujawniono też zdjęcia prezentujące niektóre z postaci w serialu. W Transformers: Combiner Wars mają pojawić się zupełnie nowe legendy, poszerzające uniwersum i mitologię robotów oraz bohaterowie, wcześniej nieznani w żadnej produkcji o Autobotach i Deceptikonach. Oczywiście na ekranie pojawią się też postacie znane od wieków ze świata zabawek Hasbro, a całość ma charakteryzować się akcją i humorem typowym dla produkcji spod skrzydeł Machinimy.

Serial zostanie wydany w sierpniu na go90, jednak wcześniej, od 28 czerwca, dostępne będzie na go90, YouTubie i Facebooku 4-odcinkowe preludium do nowego cyklu o Transformersach.

A tak prezentują się pierwsze zdjęcia z animowanej serii:

Źrodło: geektyrant.com


Kornel Nocoń
Maniakalny kinoman, wychowany na Kieślowskim, Kubricku, Koterskim, Tarantino i „Władcy Pierścieni”. W wolnych chwilach ogląda filmy – a jeśli ich nie ogląda, to ogląda seriale. Fan kina realistycznego z misją zniechęcenia polskich widzów do słabych produkcji.