Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Benedict Wong opowiada o swojej roli w filmie Doktor Strange 0

Premiera najnowszego widowiska Marvela należącego do filmowego uniwersum jest coraz bliżej. Z każdym kolejnym tygodniem będzie z pewnością zalewani kolejnymi informacjami dotyczącymi Doktora Strange'a.

W ostatnim czasie, Benedict Wong udzielił wywiadu, w którym mówił na temat swojej postaci. W filmie zagra bohatera o imieniu Wong. Z jego słów wynika, że będzie się on różnił aniżeli komiksowy pierwowzór.

Z pewnością nie będzie służącym do podawania herbaty. Zdecydowaliśmy się pójść w zupełnie inną stronę. Aktualnie w Doktorze Strange’u nie ma dla Wonga żadnych sztuk walki, jest on bardziej instruktorem musztry wojskowej w Kamar-Taj. Jest jednym z mistrzów magi.

powiedział aktor.

Z pewnością będzie to ciekawa interpretacja tej postaci. Marvel jest otwarty na całkiem inne przedstawianie znanych postaci. Wystarczy sobie przypomnieć chociażby Barona Zemo w produkcji Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów.

Wonga z komiksów można w pewnym sensie nazwać odpowiednikiem Alfreda, lokaja Bruce’a Wayne’a. Wong opiekuje się domem Strange’a, jest jego osobistym lekarzem i pomocnikiem przy podróżach czarnoksiężnika po innych wymiarach. Dodatkowo jest wytrenowany w sztukach walki.

Reżyserem filmu jest Scott Derrickson. W obsadzie Benedict Cumberbatch, Chiwetel Ejiofor, Rachel McAdams, Tilda Swinton i Mads Mikkelsen. Premiera 26 października.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…