Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Stwórz swój awatar w stylu Legionu samobójców! 3

Z pewnością wielu z Was czeka na Legion samobójców, który opowie o grupie kultowych przestępców, którzy dostaną misję niemożliwą do wykonania. Swego czasu zaprezentowane zostały intrygujące plakaty z awatarami poszczególnych członków tytułowej drużyny.

Jeśli macie ochotę możecie również sami stworzyć swój awatar w stylu Legionu samobójców! A wszystko dzięki tej stronie http://squadyourself.suicidesquad.com/#/. Dostępnych jest wiele wariatów, dzięki którym każdy znajdzie coś dla siebie i stworzy swój idealny awatar. Zaprezentujcie nam swoje prace w komentarzach.

Will Smith i Margot Robbie znowu razem

Mamy również bardzo ważne wieści dotyczące samego filmu. Zakończyła się postprodukcja obrazu wyreżyserowanego przez Davida Ayera. Co za tym idzie, poznaliśmy czas trwacie Legionu samobójców. Jak donosi Collider, film potrwa 130 minut!

Oczywiście o zakończeniu prac nad produkcją poinformował także sam reżyser na swoim Twitterze. Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak czekać do sierpnia. Właśnie wtedy premiera widowiska w kinach.


Źrodło: Collider

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Bluejohn_26 2016-06-29

Fajna zabawka dla fanów. Jednak ilość dostępnych opcji jest na tyle mała, że gdy próbowałem coś stworzyć, to wychodziło mi jakoś mało oryginalnie, więc dałem sobie z tym spokój.

Kasia 2016-06-28

Od jakiegoś czasu chciałam zmienić wyraka i postanowiłam się pobawić stronką, którą podajecie. Nie wiem dlaczego, ale ma jakąś słabą jakość po wgraniu na fdb.

Proszę czekać…