Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Bryan Cranston mówi o roli Zordona w Power Rangers 0

Jakiś czas temu informowaliśmy Was, iż gwiazda serialu Breaking Bad, Bryan Cranston dołączył do obsady nowej wersji Power Rangers. Ten znakomity aktor wcieli się w rolę kultowego Zordona.

Co ciekawe dla Cranstona będzie to powrót do legendarnej serii. Swego czasu miał okazję wystąpić w serialu dla młodzieży, na podstawie którego powstaje film. W niedawno udzielonym wywiadzie, aktor powiedział co nieco na temat roli w reboocie Power Rangers.

Rola będzie w motion pictures i będzie tam sporo CGI. Założenia są takie, że będzie to prawdziwa osoba, która została uwieziona w eterycznym świecie i staje się tą głową w ścianie, w centrum dowodzenia. Nadal ma serce i umysł, jednak musi zbudować program dzięki któremu wyśle pięciu wojowników mocy do walki o bezpieczeństwo Ziemi. W innym wypadku wszyscy zginą. To bardzo ekscytujące.

Piątka licealistów musi stać się kimś więcej. To właśnie ta grupka outsiderów dowiaduje się o zagrożeniu ze strony obcej cywilizacji, która chce zniszczyć ich miasteczko Angel Grove, a także resztę świata. Kierowani przez przeznaczenie, szybko odkrywają, że są jedynymi którzy mogą uratować planetę. Jednak, aby tego dokonać muszą się zjednoczyć i zostawić swoje dotychczasowe problemy, aby mogła powstać drużyna Power Rangers.

Reżyserem filmu jest Dean Israelite. Produkcja trafi do kin 24 marca 2017 roku.

Źrodło: Entertainment Weekly

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…