Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Nowy wygląd klauna Pennywise z horroru 'To' 0

Andres Muschietti, reżyser remake’u horroru To, podał w sieci informację o starcie produkcji filmu. Ponadto załączył teaserowe zdjęcie, na którym możemy podziwiać nowy wygląd morderczego klauna Pennywise. New Line Cinema zaplanowało premierę horroru na 8 września 2017 roku.

Na swoim Instagramie Muschietti przedstawił logo filmu, znajdujące się na jego reżyserskim krześle. Możemy także ocenić szkic przedstawiający wygląd głównego bohatera filmu. Przypomnijmy, że w rolę Pennywise’a wcieli się Bill Skarsgård, znany z serialu "Hemlock Grove", ale nie wiadomo jak długo przyjdzie nam czekać na pierwsze zdjęcia aktora w pełnej charakteryzacji.

Day one

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Andy Muschietti (@andy_muschietti)W obsadzie remake’u są również Finn Wolfhard, Jack Dylan Grazer, Wyatt Oleff, Chosen Jacobs i Jeremy Ray Taylor. Film ma być podzielony na dwie części. Pierwsza skupi się na dziecięcych latach bohaterów, którzy muszą pokonać swoje lęki i zmierzyć się z przerażającym klaunem Pennywise. Druga część z kolei opowie o tych samych postaciach, ale już jako dorosłych, którzy ponownie muszą walczyć ze złem nie pamiętając, że już raz się z nim mierzyli.

Oficjalny opis powieści "To", Stephena Kinga brzmi:
Derry w stanie Maine, miejsce ledwie widoczne na mapie. Dochodzi tu do wyjątkowej eskalacji zbrodni, okrutnych morderstw, gwałtów i tajemniczych wypadków. W kanałach miasteczka zalęgło się To. Bliżej nieokreślone, przybiera najróżniejsze postacie – klauna, ogromnego ptaszyska, głosu w rurach. Poluje na dzieci. Tylko dzieci potrafią dostrzec To. I dlatego właśnie one stają do walki z potworem.
Mija dwadzieścia kilka lat i To powraca. Dzieci są już dorosłymi, ale muszą odnaleźć w sobie dziecięcą wiarę, lojalność i odwagę, by skutecznie stawić mu czoła.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…