Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zwiastun kolejnej odsłony przygód Bridget Jones 0

W sieci pojawiła się nowa zapowiedź komedii romantycznej Bridget Jones Baby. Jest to trzecia odsłona przygód tytułowej bohaterki, w którą wciela się Renée Zellweger.

Bridget to dziś zupełnie inna kobieta. Dobiega pięćdziesiątki, zamiast szelestu kartek w jej pamiętniku usłyszymy raczej odgłos stukania w klawiaturę laptopa. Tak, Bridget Jones idzie z czasem! Ok, może nie radzi sobie z tym doskonale, bo czas ten wpływa także na jej urodę, ale przy dobrym drinku staje się królową facebooków, instagramów, snapchatów i innych mediów społecznościowych.

W obsadzie oprócz Zellweger są także Colin Firth oraz Hugh Grant. Film w kinach pojawi się 16 września.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
Kasia 2016-06-29

Litości, stara Bridget zachodzi w ciążę (myślałam, że adoptuje) ze starym Darcym lub niewiele młodszym Qwantem (zdaje się, że Hugh Grant jednak nie wystąpi),bo sama chyba nie wie z kim. Poprzednie części nie były wybitne, chociaż i tak lepsze od książek, ale na tą głupotę jaką tu będą serwować na pewno się nie piszę.

Krzysztof Elizabeth_Linton 2016-06-30

@Elizabeth_Linton Po tej twarzy to nawet ciężko poznać, czy to Bridget xD

Kasia dragoon1984 2016-06-30

@dragoon1984 Operacje plastyczne zrobiły swoje, a te zmarszczki, które widać na filmiku to są chyba stworzone przez charakteryzatorów i stąd ten efekt.

Proszę czekać…