Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Gra o tron będzie miała jeszcze 13 albo 15 odcinków 0

Szósta seria Gry o tron skończyła się i przed fanami teraz długie miesiące oczekiwań na kolejny sezon. Sporo mówiło się na temat tego, jak długo produkcja HBO będzie jeszcze trwać. Teraz poznaliśmy na to pytanie odpowiedź.

Przed nami jeszcze dwa sezony Gry o tron. Będą to jednak krótsze serie, aniżeli te dotychczasowe. Zostało to potwierdzone przez showrunnerów produkcji Davida Benioffa oraz D.B. Weissa. Ten pierwszy mówił o tym w niedawnym wywiadzie, którego udzielił portalowi Deadline.

Będą jeszcze dwa sezony, o których mówiliśmy wcześniej. Od samego początku mówiliśmy, że całość zamknie się w 70-75 godzinach. Na ten moment jest to 73.

powiedział Benioff.

Na razie nie zostało to potwierdzone, jednak jakiś czas temu pojawiła się informacja, jakoby siódma seria miała mieć siedem odcinków, z kolei ósmy sezon składałby się z sześciu epizodów. Na pewno takie wieści dla fanów nie są zbyt przyjemne, jednak trzeba pamiętać o tym, że wiele seriali jest przeciąganych i najzwyczajniej w świecie traci na jakości. Miejmy nadzieję, że Gra o tron w ostatnich odcinkach nadal będzie trzymała poziom i usatysfakcjonuje wszystkich widzów.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

ferhin2 2016-06-29

tu już nie ma co przeciągać. największe rody skonsolidowały się w unie, więc została tylko wielka wojna.

Bluejohn_26 ferhin2 2016-06-29

@ferhin2 Ale nadal kandydatów do tronu jest co najmniej trzech. Poza tym nadciąga zima, a wraz nią inni, więc wojny też będą co najmniej dwie.

Proszę czekać…