Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

Zakończono zdjęcia do filmu Pitbull. Niebezpieczne kobiety 1

"Niesiemy dla was bombę atomową!" Zakończyły się zdjęcia do filmu Pitbull. Niebezpieczne kobiety. Prezentujemy najnowsze kadry z tej wyczekiwanej produkcji, która na ekrany kin trafi 11 listopada 2016 roku.

Kadr z filmu Pitbull. Niebezpieczne kobiety, fot. Anna Gostkowska/Ent One Investments.

Wczoraj, 28 czerwca w Warszawie padł ostatni klaps na planie filmu Pitbull. Niebezpieczne kobiety – drugiej części głośnego hitu – Pitbull. Nowe porządki, który w kinach obejrzało blisko 1,5 miliona widzów. W doborowej obsadzie powracają ulubieńcy publiczności z części pierwszej oraz nowa ekipa gwiazdorska.

Niesiemy dla was bombę atomową!

Odtwórca roli socjopatycznego gangstera o pseudonimie Cukier określa film Vegi jako skok na bungee, wykonany bez liny i jest przekonany, że trylogia "Pitbulla" przejdzie do historii polskiej kinematografii. Podobnie sądzi Piotr Stramowski, filmowy Majami:

Od razu nasuwa mi się skojarzenie z trylogią Batmana w reżyserii Christophera Nolana – mówi aktor i wskazuje, że kontynuacja Nowych porządków, przynosi prawdziwą rewolucję w gatunku.

Po raz pierwszy w jego historii akcja zostanie ukazana z punktu widzenia kobiet. Pitbull. Niebezpieczne kobiety – to nie tylko doskonałe kino sensacyjne, pełne charakterystycznego dla serii humoru, ale również wielkie emocje i uczucia, pełnokrwiści bohaterowie i aż 5 filmowych damsko-męskich duetów.

To film pełny bardzo mocnych i wyrazistych postaci kobiecych. Patryk Vega odczarowuje w nim stereotypowy obraz policji, w której największe sukcesy odnoszą mężczyźni. Pokazuje siłę kobiet. I to jest wspaniałe!

Niebezpieczne kobiety dostarczą wam wielu fantastycznych, groźnych, ale i śmiesznych wrażeń

Zobaczcie najnowsze zdjęcia autorstwa Anny Gostkowskiej z planu filmu Pitbull. Niebezpieczne kobiety:


Druga część filmowej trylogii zagości w kinach 11 listopada 2016 roku. Obok przywołanych już nazwisk w obsadzie Pitbull. Niebezpieczne kobiety znaleźli się również: Artur Żmijewski, Alicja Bachleda-Curuś, Joanna Kulig, Magdalena Cielecka, Anna Dereszowska oraz Agnieszka Rylik – mistrzyni Europy i wielokrotna mistrzyni świata w boksie zawodowym. Na duży ekran powróci również Tomasz Oświeciński jako kultowy Strachu. A u boku Andrzeja Grabowskiego wystąpi córka aktora – Zuzanna Grabowska.

W kinie policyjnym kobieta zawsze była uprzedmiotowiona. Nosiła teczkę z aktami za facetem, albo była podawaczem kwestii. Pitbull. Niebezpieczne kobiety stanowi pod tym względem absolutną rewolucję. Po raz pierwszy w historii gatunku to kobiety będą determinowały wydarzenia w filmie i to z punktu widzenia ich emocji zostanie poprowadzona historia. W filmie mamy losy kilku policjantek i dziewczyn z drugiej strony barykady. Podobnie jak w Nowych porządkach wszystkie sceny i dialogi są przeniesione 1 do 1 z prawdziwego życia, w którym występują pierwowzory filmowych bohaterek.

Patryk Vega

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…