Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Wiemy kim są rodzice Jona Snowa! 3

Finał szóstego sezonu Gry o tron sprzed kilku dni, jasno zasugerował kto może być matką Jona Snowa. Teraz stacja HBO potwierdziła te informacje. Oczywiście w dalszej części newsa znajdują się spore spoilery, dlatego też czytacie go na swoją odpowiedzialność. Ci, którzy finał ostatniego serii mają przed sobą, lepiej niech nie psują sobie zabawy.

Od dawna przewidywano, że Jon Snow jest prawdziwym Starkiem. Teraz te spekulacje się potwierdziły. Jego matką jest Lyanna Stark, siostra Neda. Kobieta została porwana przez Rhaegara Targaryena i to właśnie on miałby być ojcem obecnego króla Północy. Dzisiaj już możemy otwarcie powiedzieć, że Jon Snow jest nie tylko Starkiem, ale także Targaryenem. Tym samym jest spokrewniony z Deanerys. Skąd to wiemy?

Stacja HBO opublikowała oficjalną infografikę, która bardzo ładnie prezentuje nam wszystkie powiązania. Dzięki niej wiemy kto z kim jest bliżej związany i jakie relacje pomiędzy nimi występują. Z pewnością dla fana produkcji, taka grafika jest nie lada smaczkiem. Zapraszamy do zapoznania się z tym niezwykle rozbudowanym obrazkiem i zachęcamy do własnych analiz.

Powiązania Jona Snowa

Źrodło: http://www.makinggameofthrones.com/

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…