Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Fortitude - zwiastun 2. sezonu serialu kryminalnego 0

Już w styczniu przyszłego roku na antenie stacji Pivot i Sky Atlantic zadebiutuje druga seria znakomitego brytyjskiego serialu, Fortitude. W sieci pojawił się właśnie zwiastun kolejnego sezonu. Sprawdźcie sami. Naprawdę warto!

Tytułowe Fortitude to 700-osobowe fikcyjne miasteczko leżące na Spitsbergenie, poza kołem podbiegunowym. Otoczone dziką przyrodą i pięknymi widokami, było jednym z najbezpieczniejszych miejsc na ziemi. Nigdy nie zostało tu popełnione żadne poważne przestępstwo. Aż do teraz. Spokój lokalnej społeczności burzy makabryczne morderstwo, które będzie miało niemały wpływ na przyszłość Fortitude i jego mieszkańców.

Szczególnie odczuje to burmistrz Hildur Ødegård. Jej ambicją jest przekształcenie Fortitude w wysokiej klasy kurort i wybudowanie lodowego hotelu. Czy znajdzie teraz inwestorów? Śledztwo prowadzi szef lokalnej policji, Dan Anderssen, który nigdy przedtem nie zetknął się z morderstwem. Sprawę, ku niezadowoleniu gubernator i szeryfa, przyjechał zbadać na wniosek rodziny zmarłego, brytyjski detektyw Eugene Morton. Dwaj zupełnie różni od siebie śledczy muszą nauczyć się ze sobą współpracować.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…