Pazdan-Man - zabawny filmik anime o reprezentancie Polski

Już dzisiaj wielki mecz polskiej drużyny narodowej, której przyjdzie zmierzyć się z reprezentacją Portugalii. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 21:00 na stadionie Olympique Marsylia, Stade Velodrome.

Nasza drużyna jak na razie świetnie sobie radzi. Gra w ćwierćfinale i ma realne szanse na awans do kolejnego etapu mistrzowskiego turnieju. Dzisiaj reprezentanci Polski będą musieli zatrzymać wielkie gwiazdy światowego futbolu na czele z Cristiano Ronaldo. W kuluarach mówi się, że czeka na niego już jeden z MVP tego turnieju, jeśli chodzi o naszą drużynę. Oczywiście mowa tutaj o Michale Pazdanie!

Polski defensor bez dwóch zdań już wygrał te mistrzostwa i dzięki znakomitych interwencjom zyskał sobie sympatię oraz szacunek milionów kibiców w naszym kraju. Powstało już wiele memów na jego temat. Ba, została napisana nawet specjalna piosenka, która chwali umiejętności Pazdana. Teraz jeden z kibiców poszedł jeszcze dalej i stworzył parodię jednego z odcinków popularnego anime One-Punch Man.

Zapraszamy do zapoznania się z tym wideo. Przed Państwem PAZDAN-MAN!

Źrodło: Vimeo: Szewczyk Dratewka


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)