Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kaznodzieja z zamówieniem na drugi sezon 0

AMC podało oficjalną informacje o tym, iż zdecydowało się na zamówienie kolejnego sezonu serialu Kaznodzieja. Tym samym produkcja oparta o komiks nie został skasowana po pierwszej serii.

Kaznodzieja to wyjątkowy serial i jesteśmy podekscytowani tym, że będziemy mogli podzielić się z fanami resztę dzikiego pierwszego sezonu, który zostanie rozszerzony o kolejną serię. To co Sam, Seth, Evan i reszta niezwykle kreatywnej ekipy zrobiła tworząc serial na podstawie powieści graficznej Gartha Ennisa jest zdumiewające.

powiedział prezes AMC, Charlie Collier.

Do tej pory stacja AMC wyemitowała pięć odcinków pierwszego sezonu. Cała seria składać się będzie z dziesięciu epizodów. Fani z pewnością są zachwyceni, że twórcy nie poprzestaną na tym i zajmą się tworzeniem kolejnego sezonu.

Serial opowiada historię kaznodziei z Teksasu opanowanego przez ponadnaturalną istotę, składającą się z nienaturalnego połączenia demona i anioła. Mając ogromne moce, kaznodzieja razem z byłą dziewczyną i irlandzkim wampirem-alkoholikiem wyruszają w podróż przez Amerykę, aby odnaleźć Boga, który najwyraźniej porzucił obowiązki w niebie. Grupa chce uzmysłowić mu jego nieodpowiedzialność.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…