http://vimeo.com/mironkundzicz

Zły Samuel L. Jackson 0

Samuel L. Jackson ma się wcielić w postać tajemniczego superzłoczyńcy w adaptacji komiksu The Spirit, wymyślonego przez Willa Eisnera.

Reżyserem ma być Frank Miller (RoboCop 2). Produkuje Lionsgate i Odd Lot Entertainment.

John Travolta i Samuel L. Jackson w filmie Pulp Fiction 1994John Travolta i Samuel L. Jackson w filmie Pulp Fiction 1994

Fabuła opowiada o młodym i ambitnym policjancie imieniem Denny Colt. Zostaje on jednak zabity na służbie, ale dziwnym splotem wydarzeń, odrodzi się jako zamaskowany bohater, Spirit.

Jackson ma zagrać przeciwnika głównego bohatera, Octopusa, potulnego asystenta w laboratorium naukowym, który zmienia się w psychopatycznego zabójcę, który zabija wszystkich, którzy widzieli jego twarz. Octopus ma też zamiar zawładnąć fikcyjnym miastem Central City.

Frank Miller, który jest jednym z najznakomitszych twórców filmowych na świecie, napisze do filmu scenariusz. Będzie to jego solowy debiut za kamerą. Wcześniej pracował bowiem z Roberto Rodriguezem (Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2), przy Sin City – Miasto grzechu.

Producentami będą Michael Uslan (Batman – Początek), Deborah Del Prete (Powiedz tak) i Gigi Pritzker (Hooligans).

Samuel L. Jackson pochodzi z Waszyngtonu. Ten popularny aktor znany jest z filmów Czarny blues, Malaria, Prawdziwy romans, Pulp Fiction, Rób co należy czy Negocjator. Był nominowany do Oscara. Poza tym zdobył nagrodę BAFTA, Srebrnego Niedźwiedzia, Blockbuster Entertainment Award i dwukrotnie Independent Spirit Award.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…