Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zdjęcia do Annabelle 2 rozpoczęte 0

Aktualnie w polskich kinach można oglądać przerażający horror Jamesa Wana, Obecność 2. Kontynuacja kasowego hitu zarabia równie dużo i zbiera pozytywne recenzje od fanów. Produkcja jest na tyle popularna, że doczekała się już swojego spin-offa.

Jest nim oczywiście horror Annabelle, który również zarobił sporo pieniędzy w światowym box office’e. Film zgarnął na całym świecie 257 mln dolarów. Nie dziwota, więc że twórcy zdecydowali się na produkcję kontynuacji. W Los Angeles właśnie rozpoczęły się do niej zdjęcia.

Druga odsłona ma skupić się na twórcy tytułowej lalki oraz jego żony. Małżeństwo przeżyło traumę, kiedy ich córka zginęła w tragicznych okolicznościach. Po dwudziestu latach od feralnego wydarzenia, para postanowią przygarnąć pod swój dach zakonnicę i sieroty ze zlikwidowanego domu dziecka. Z czasem zaczyna dochodzić do strasznych wydarzeń, ponieważ opętana lalka zaczyna prześladować nowo przybyłych gości.

Gwiazdami filmu będą Miranda Otto, Stephanie Sigman i Anthony LaPaglia. Reżyseruje David Sandberg. Premiera 19 maja 2017. Wy też czekacie na ten film?

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…