Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Powstanie druga część Ralfa Demolki! 0

Mamy znakomite wieści dla fanów animacji Ralf Demolka. Walt Disney Animation Studios ogłosił, iż powstanie druga część znakomitego filmu animowanego! Ustalano już nawet datę premiery.

fot. materiały promocyjne

Obraz zadebiutuje w kinach 9 marca 2018 roku. W rolach głównych powrócą także gwiazdy, które użyczyły swojego głosu głównym bohaterom w pierwszej odsłonie. John C. Reilly ponownie zagra tytułowego Ralfa, a Sarah Silverman wcieli się w Vanellope von Schweetz. Zdjęcia, które widzicie na grafice głównej, jest oficjalną fotografią promującą sequel Ralfa Demolki.

W momencie kiedy zaczęliśmy pracować nad Ralfem Demolką, wiedzieliśmy jest tak wiele możliwości. Tym razem, Ralf urządzi demolkę w internetowym świecie. Postacie, które pokochaliśmy w pierwszym filmie powrócą i jesteśmy zachwyceni z ponownej pracy nad nimi. Podobnie aktorzy, którzy użyczą im głosu.

powiedział Rich Moore, reżyser animacji.

Rich Moore nie będzie jednak samotnie pracował nad sequelem popularnej animacji Walta Disneya. Wyreżyserować będzie Phil Johnston, czyli autor scenariusza do Ralfa Demolki.

Świat Internetu jest idealnym, aby wysłać tam Ralfa oraz Vanellope. Możliwości i skala są ogromne, a komediowy potencjał nieskończony.

dodać od siebie Johnston.

Ralf Demolka zadebiutował do kin trafił w 2012 roku. Szybko zaskarbił sobie sympatię fanów i krytyków. Został nawet okrzyknięty "Toy Story osadzone w świecie gier". Na całym świecie produkcja zarobiła 470 mln dolarów. Czy są już jakieś pomysły na inne kultowe postacie, które mogłyby pojawić się w kontynuacji? Rich Moore chciałby, aby w filmie wystąpił Mario, bohater legendarnej gry na Nintendo. A Wy kogo byście chętnie zobaczyli w sequelu?

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…