Rekiny wojny nadchodzą w nowym zwiastunie

fot. materiały promocyjne

Warner Bros. Pictures zaprezentował nowy zwiastun kolejnego filmu Todda PhillipsaRekiny wojny. Gwiazdami produkcji są Jonah Hill oraz Miles Teller. Zapowiedź możecie obejrzeć poniżej.

Prawdziwa historia dwóch dwudziestoparolatków Davida Packouza i Efraima Diveroli, mieszkających w Miami, którym udaje się wykorzystać mało znany projekt rządowy, pozwalający niewielkim firmom brać udział w przetargach na kontrakty dla amerykańskiej armii. Panowie zaczynają skromnie, ale z czasem zgarniają mnóstwo pieniędzy, dzięki czemu żyją jak królowie. Duet wpada w tarapaty, kiedy zdobywa kontrakt o wartości 300 mln dolarów na uzbrojenie wojska stacjonującego w Afganistanie. Aby go zrealizować, przyjaciele muszą podjąć współpracę z typami spod "ciemnej gwiazdy", którzy okazują się być przedstawicielami rządu Stanów Zjednoczonych.

Oprócz Hilla i Tellera w filmie wystąpi między innymi Bradley Cooper. Jest to ulubieniec Todda Phillipsa, z którym miał okazję pracować przy trylogii Kac Vegas. Sądząc po zwiastunie, szykuje się kolejna zwariowana komedia pomyłek. Tym razem na Bliskim Wschodzie. Premiera filmu w USA oraz Polsce zaplanowana jest na 19 sierpnia.

Źrodło: Warner Bros. Pictures


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)