Underworld Blood Wars trafi później do kin

fot. materiały promocyjne

Fani serii "Underworld", którzy czekają na kolejną odsłonę cyklu będą niestety musieli uzbroić się w cierpliwość. Screen Gems oraz Lakeshore Entertainment ogłosiły bowiem, iż data premiery Underworld Blood Wars została przesunięta na późniejszy termin.

Pierwotnie produkcja miała trafić do kin już 14 października tego roku. Niestety nie będzie to możliwe. Selena na ekrany kin zawita ponownie dopiero trzy miesiące później. Nowa data została ustalona na 3 stycznia 2017 roku. Tym samym filmowi o względy widzów przyjdzie walczyć z kolejnym horrorem z serii Amityville oraz duetem Doug Liman i Tom Cruise. Na początku roku do kin wejdzie nowy thriller szpiegowski o CIA, Mena.

Powróćmy może jednak do Underworld Blood Wars. W roli głównej ponownie wystąpi Kate Beckinsale. Oprócz niej w obsadzie znaleźli się także Charles Dance, Theo James, Tobias Menzies oraz Lara Pulver. Fabuła samego filmu na razie trzymana jest w tajemnicy.

Reżyserią filmu zajmie się Anna Foerster, dla której będzie to kinowy debiut. Wcześniej pracowała w telewizji, gdzie wyreżyserowała między innymi kilka odcinków do serialu Zabójcze umysły oraz Outlander. Jak myślicie – poradzi sobie przy tak dużej produkcji? I czy w ogóle czekacie na kolejny film z serii "Underworld"?

Źrodło: ComingSoon


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)