Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Olśniewający zwiastun nowego filmu Terrence'a Malicka 0

Terrence Malick porzuca na razie fabułę i tworzy film dokumentalny! Podobno reżyser pracował nad produkcją czterdzieści lat! Voyage of Time, bo właśnie o tym tytule mowa, doczekał się właśnie zwiastuna. I jedyne co można napisać to – olśniewający. Zresztą sprawdźcie sami.

fot. materiały promocyjne

Najnowszy projekt Terrence’a Malicka to próba ukazania narodzin i śmierci wszechświata oraz życia. Co ciekawe widzowie dostaną dwie wersje tego filmu. Pierwsza potrwa 40 minut i będzie skierowana do kin IMAX. Narratorem będzie Brad Pitt, który miał okazję wystąpić u Malicka w filmie Drzewo życia. Druga wersja trafi do zwykłych kin i potrwa 90 minut. W niej usłyszymy głos Cate Blanchett, która zagrała w niedawnym filmie reżysera, Knight of Cups.

Ten niesamowicie wyglądający obraz na razie nie ma ustalonej premiery w Polsce. W Stanach Zjednoczonych zadebiutuje 7 października. Sądząc po zwiastunie będzie to niesamowite doświadczenie i podróż przez różne zakątki świata. Muzykę do Voyage of Time skomponował tegoroczny zdobywca Oscara dla najlepszej muzyki oryginalnej, Ennio Morricone. Chcielibyście, aby ten film pojawił się w naszym kraju?

Źrodło: IMAX

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…