Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Syn Clinta Eastwooda może zagrać w Pacific Rim 2 0

Dzisiaj informowaliśmy Was o tym, iż Legendary oraz Universal Pictures podały oficjalną datę premiery nadchodzącego widowiska Pacific Rim 2. Produkcja na ekrany kin wejdzie 23 lutego 2018 roku. Teraz mamy kolejne wieści traktujące o tym projekcie.

fot. materiały promocyjne

Wytwórnie chcą, aby jedną z głównych ról zagrać Scott Eastwood, syn legendarnego Clinta. Na razie rola w jaką miałby się wcielić trzydziestoletni aktor jest owiana tajemnicą. Warto przypomnieć, że niedawno angaż w Pacific Rim 2 otrzymał John Boyega, gwiazda widowiska Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy.

Według medialnych doniesień producenci prowadzą rozmowy z młodym Eastwoodem. Z pewnością ludzie odpowiedzialni za ten film, chcieliby jak najszybciej załatwić obsadowe formalności i zająć się kolejnymi etapami produkcji. Mówi się, że ekipa zdjęciowa miałaby wejść na plan pod koniec tego roku.

Pierwotnie reżyserią kontynuacji Pacific Rim miał zająć się Guillermo del Toro. Meksykanin bardzo mocno walczyć o ten projekt. Ostatecznie jednak za kamerą zobaczymy Stevena S. DeKnighta. Scenariusz został napisany przez Dereka Connolly'ego, który napisał skrypt między innymi do Jurassic World. Jak wiadomo, film o dinozaurach okazał się być wielkim sukcesem kasowym. Producenci chcieliby powtórzyć ten wyczyn.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…