Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Notatnik śmierci będzie kręcony dla Netfliksa 0

Netflix poinformował o rozpoczynających się zdjęciach do filmu Notatnik śmierci, który powstanie na bazie kultowego anime. Ekipa będzie pracowała na planie w Kanadzie oraz Stanach Zjednoczonych.

Producenci obsadzili już aktorów w poszczególnych rolach. Głównym bohaterem produkcji będzie Light Turner, w którego wcieli się Nat Wolff. Jego przeciwnikiem, czyli tajemniczym "L" został Keith Stanfield. W roli Mii Sutton zobaczymy Margaret Qualley.

Jestem zaszczycony z możliwości pracy z tak świetną obsadą oraz tego, że będą mógł przedstawic historię Tsugumiego i Takeshiego ludziom na całym świecie.

Producentami są Roy Lee i Dan Lin. Oni także wypowiedzieli się w kilku słowach na temat tego projektu. Oto co mieli do powiedzenia.

Zawsze chcieliśmy przedstawić tę urzekającą historię przedstawioną w Notatniku śmierci. Pokazać światu tę tajemniczą i mroczną opowieść. Nasza utalentowana i różnorodna obsada aktorska, scenarzyści i producenci odzwierciedlają nasze przekonanie co do wierności koncepcji tej opowieści o znaczeniu moralnym. Jest to uniwersalny temat, bez podziałów rasowych.

Notatnik śmierci to manga stworzona przez Tsugumiego Ohbę oraz Takeshiego Obatę. Znudzony życiem Yagami Light, jeden z najtęższych japońskich umysłów, znajduje na swojej drodze Notatnik śmierci. Z początku pewien obaw i niedowierzań staje się świadkiem paranormalnych wydarzeń. Według instrukcji zawartych w notesie, każdy, którego imię i nazwisko zostanie wpisane… zginie tak, jak zażyczy sobie autor wpisu. Odtąd życie rezolutnego nastolatka zmienia się całkowicie. Mianuje siebie bogiem przyszłego świata, by móc samemu wymierzać sprawiedliwość mordercom. Planuje zbudować lepszy świat, w którym będzie panować tylko dobro. Wszystko staje jednak pod znakiem zapytania kiedy to jego plany chce pokrzyżować najlepszy na świecie detektyw istniejący pod pseudonimem "L".

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…