Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Sofia Boutella na nowym plakacie Star Trek: W nieznane 0

Sofia Boutella, jedna z gwiazd kolejnej części Star Treka otrzymała swój własny plakat. Możecie obejrzeć go poniżej. Jak według Was się on prezentuje?

fot. materiały promocyjne

Aktorka wciela się w postać o imieniu Jaylah. Na razie wiadomo o niej bardzo mało i pozostaje jedną z tajemnic filmu Star Trek: w nieznane. Oprócz niej z nowych twarzy w obsadzie jest także Idris Elba. On wcieli się w główny czarny charakter o imieniu Krall.

Sofia Boutella została zauważona przez Hollywood po świetnym występie w produkcji Kingsman: Tajne służby. Oprócz angażu w Star Treku, młoda aktorka dostała także pracę przy reboocie kultowej Mumii. W tym obrazie zagra u boku Toma Cruise’a oraz Russella Crowe’a. Reżyserem Star Trek: w nieznane jest Justin Lin. Premiera widowiska sci-fi 22 lipca. Film będzie wyświetlany również w Polsce.

Kolejna odsłona kultowej serii, która wrosła w popkulturę, co więcej – współtworzyła ją. Twórcy ponownie zabiorą nas w emocjonującą międzygalaktyczną podróż. Wspólnie z bohaterami filmu znów będziemy „śmiało kroczyć tam, gdzie nie dotarł jeszcze żaden człowiek".

Źrodło: Heroic Hollywood

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Marek Jacek 2016-07-01

Spośród wszystkich do tej pory, ten wygląda jak jakiś fanart. Masakra.

Proszę czekać…