Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Złe mamuśki w dwóch wersjach zwiastuna 2

STX Entertainment zaprezentowało nową zapowiedź komedii Złe mamuśki w gwiazdorskiej obsadzie. Zwiastun doczekał się dwóch wersji. Jedna z nich została oznaczona kolorem czerwonym, czyli jest przeznaczona dla widzów dorosłych.

fot. materiały promocyjne

Wersja oznaczona kolorem czerwonym. Tylko dla osób dorosłych.

Młoda i piękna matka cudownego synka, żona wspaniałego męża, po prostu perfekcyjna pani domu. To oficjalny wizerunek Amy Mitchell. W rzeczywistości przepracowana i wykończona monotonią matczynych obowiązków Amy ma już dość bycia chodzącym ideałem. Pod wpływem wyzwolonych przyjaciółek, wkurzona przez leniwego męża egoistę porzuca gary i pieluchy, a kuchenny fartuch zamienia na seksowną kieckę. I rusza w miasto, by znów poczuć, że żyje! Zakręcone na lokówkę obłudne kury domowe ze szkolnej rady rodziców gotują się z oburzenia, ale Amy nic już nie powstrzyma. Z dziką rozkoszą sieje ferment i zgorszenie odkrywając przy tym, że szczęśliwa mama to lepsza mama.

W obsadzie komedii Jona Lucasa i Scotta Moore’a wielkie hollywoodzkie gwiazdy. W produkcji wystąpią między innymi Mila Kunis, Kristen Bell, Kathryn Hahn, Christina Applegate oraz Jada Pinkett Smith. Złe mamuśki w polskich kinach pojawią się już 5 sierpnia.

Źrodło: STX Entertainment

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…