Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Walczył z Harrym Potterem, teraz spotka Flasha 1

Mamy ważną informację obsadową dla fanów serialu Flash. Do aktorów występujących w popularnej produkcji dołączył właśnie 28 letni Tom Felton. Jest on znany przede wszystkim z roli Draco Malfoya w filmach o Harrym Potterze.

fot. materiały promocyjne

Aktor urodzony w Londynie będzie ważną częścią trzeciego sezonu. Pomimo tego, ze jego postać będzie drugoplanową, to i tak będzie pojawiał się systematycznie w kolejnej serii. Z medialnych doniesień wynika, że Felton wcieli się w Juliana Dorna, pracownika CSI policji z Central City. Z czasem zacznie podejrzewać, że Barry Allen to nie tylko jego kolega po fachu.

Wiadomo również, że trzecia seria Flasha ma być inspirowana komiksami "Flashpoint". To właśnie w tym cyklu Flash cofnął się do przeszłości, gdzie uratował swoją matkę przed śmiercią. Doprowadziło to do wielkich zmian, między innymi złodziej zabija młodego Bruce’a Wayne’a po czym jego ojciec, Thomas zostaje Mrocznym Rycerzem.

Oczywiście w roli głównej ponownie zobaczymy Granta Gustina. Sezon trzeci na antenę powróci 4 października. Emisja na antenie stacji The CW.

Źrodło: TV Line

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…