Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Gillian Anderson na zagadkowym zdjęciu z American Gods 2

American Gods z pewnością jest jedną z najbardziej oczekiwanych premier telewizyjnych najbliższych miesięcy. Nie tylko ze względu na to, że jest to ekranizacja znakomitego powieści graficznej autorstwa Neila Gaimana, ale również z powodu niesamowitej obsady aktorskiej, jaką udało się zebrać producentom.

fot. materiały promocyjne

Jedną z gwiazd produkcji jest znana z seriali Upadek, Hannibal czy Z archiwum XGillian Anderson. Popularna aktorka za pośrednictwem Twittera podzieliła się zagadkowym zdjęciem z nowej produkcji, w której będzie miała okazję zagrać. Wspomnianą fotografię możecie zobaczyć poniżej.


Showrunnerami American Gods są Bryan Fuller i Michael Green. Neil Gaiman natomiast należy do grona producentów wykonawczych. Oprócz Anderson w obsadzie znaleźli się również Ricky Whittle, Emily Browning, Ian McShane oraz Peter Stormare.

Przed wyjściem z więzienia Cień dowiaduje się, ze jego żona zginęła w wypadku samochodowym. Kiedy Cień wraca z jej pogrzebu w samolocie poznaje pana Wednesadya, który proponuje mu pracę ochroniarza. Po przyjęciu propozycji Cień wraz ze swoim nowym pracodawcą wyruszają w podróż po Ameryce podczas której odwiedzają dziwnych znajomych pana Wedensadya.

Źrodło: Twitter: Gillian Anderson

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…