Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kogo Anna Kendrick mogłaby zagrać w filmach Marvela? 0

Od dawna fani Anny Kendrick zastanawiają się czy utalentowana aktorka zagra w jakiejś ekranizacji komiksów. Wygląda na to, że ich ulubienica także mogłaby być zainteresowana pracą przy tego typu filmie.

fot. materiały promocyjne

W czasie promocji ostatniej produkcji z udziałem KendrickRandka na weselu, aktorka udzieliła wywiadu, w którym powiedziała w kogo mogłaby się ewentualnie wcielić. Jak się okazuje wymieniła bohaterkę znaną z komiksów Marvela.

Mój brat wysłał mi komiks ze Squirrel Girl, ponieważ uważa, że powinnam ją zagrać. Nie wiem co postać Squirrel Girl robi poza tym, że jest w połowie wiewiórką. Wiem jednak, że i ja mogłabym być pół wiewiórką.

stwierdziła 30 letnia aktorka.

Squirrel Girl po raz pierwszy zadebiutowała w roku 1992. Oprócz takich umiejętności jak siła czy szybkość, posiada także możliwość komunikowania się z wiewiórkami. Wykorzystuje to do walki z groźnymi złoczyńcami. Ma również bardzo chwytne palce oraz ostre jak brzytwa pazury. Należy do grupy Great Lakes Avengers, w której jest także syn Luke’a Cage’a oraz Jessiki Jones, Duke.

Squirrel Girl

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Proszę czekać…