Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Gwiazda Sin City oraz Watchmen w seksownej sesji zdjęciowej 1

W sieci pojawiło się kilka nowych zdjęć Carli Gugino, aktorki znanej z udziału w takich produkcjach jak Sin City – Miasto grzechu, Watchmen – Strażnicy, Sucker Punch czy serial Californication. Fotografie możecie znaleźć poniżej. Sesja odbyła się dla magazynu Shape.

fot. materiały promocyjne

Ostatnio sporo mówi się na temat Carli Gugino w kontekście dołączenia jej osoby, do któregoś z komiksowych uniwersów. Oczywiście najbardziej prawdopodobny wydaje się być jej występ, w którymś z filmów należących do uniwersum DC Comics oraz Warner Bros. Picutres. Aktorka miała już okazję pracować z Zackiem Snyderem między innymi przy ekranizacji Watchmen – Strażnicy, gdzie wcieliła się w Silk Spectre.

Nie wszyscy o tym wiedzą, ale Gugino wystąpiła także w pierwszych produkcjach należących do tego uniwersum. W widowisku Człowiek ze stali użyczyła swojego głosu robotowi Kelor. Oczywiście teraz jej udział miałby być zdecydowanie większy. Plotkuje się, że aktorka chciałaby zagrać Catwoman w nadchodzącym filmie o Mrocznym Rycerzu. Jak myślicie – nadawałby się na seksowną Kobietę Kot?

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…