Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zgarniaj nagrody za dodane treści i reputację w lipcu 2

Portal FDB to przede wszystkim internetowa baza filmów, którą tworzycie Wy – nasi wierni czytelnicy. Co miesiąc mamy dla Was wiele filmów i seriale, które wygrywacie w zamian za pomaganie nam w rozwoju portalu.

fot. materiały promocyjne

To dzięki Wam i Waszej pracy baza filmowa sukcesywnie się powiększa, a reszta użytkowników może z niej korzystać. Pamiętajcie jednak, że nie tylko macie szanse zgarnąć nagrody za dodawanie treści. Liczy się także Wasza aktywność! Punktowany jest każdy komentarz, który ma przynajmniej sto znaków. Oceniajcie, komentujcie i wygrajcie nagrody!

Kolejny miesiąc i kolejny znakomity serial do wygrania na portalu FDB. Tym razem mamy dla Was DWA SEZONY NA DVD produkcji Demony Da Vinci. Serial fantasy luźno oparty o życie legendarnego Leonardo Da Vinciego to prawdziwa gratka dla konesera produkcji telewizyjnych. Zachęcamy do dodawania treści, ponieważ oprócz wyżej wymienionego tytułu mamy masę filmów na DVD do rozdania. Między innymi kinowe hity takie jak Marsjanin, Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy, Mad Max: Na drodze gniewu czy Zjawa.

Nagrody filmowe możesz zamienić również na bilety do kina! Rankingi i pełną listę nagród znajdziecie w dziale RANKING UŻYTKOWNIKÓW.

Tutaj natomiast macie PORADNIK DODAJĄCEGO

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Natalia Karzel 2016-07-03

Myślę, że warto dodać również informację o zakładce Brakujące treści: http://fdb.pl/contents/missings gdzie łatwo znaleźć, które filmy w bazie potrzebują uzupełnienia :)

Proszę czekać…