Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Dokładna data zakończenia zdjęć Star Wars: Episode VIII 2

Pod koniec tego miesiąca zakończą się zdjęcia do trzeciego filmu osadzonego w świecie Star Wars, od momentu kiedy Disney kupił prawa od LucasFilm. Premiera produkcji Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy za nami. W grudniu do kin wejdzie pierwszy ze spin-offów, Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie. A w tym miesiącu padnie ostatni klaps na planie ósmego epizodu gwiezdnej sagi.

fot. materiały promocyjne

Dzięki aktorowi, który w kultowej sadze wciela się w postać Luke’a Skywalkera, czyli Markowi Hamillowi poznaliśmy dokładną datę zakończenia prac na planie zdjęciowym. Popularny aktor poinformował o tym na swoim prywatnym Twitterze. Jak się okazuje ostatni klaps padnie w piątek 22 lipca.


Podobnie jak przy okazji siódmej odsłony Gwiezdnych wojen, tak i teraz fabuła filmu jest trzymana w wielkiej tajemnicy. Niektórzy spekulują, że w którymś momencie obrazu Star Wars: Episode VIII, Luke Skywalker zginie. Oczywiście nigdzie nie zostało to potwierdzone, jednak fani powinni być przygotowani na wszelki wypadek.

Reżyserem Star Wars: Episode VIII jest Rian Johnson. W filmie powrócą gwiazdy poprzedniej odsłony, na czele z Daisy Ridley, Johnem Boyegą oraz Adamem Driverem. Premiera zapowiedziana jest na 14 grudnia 2017 roku.

Źrodło: Twitter: Mark Hamill

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…