Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kolejne fan-arty z Ezrą Millerem w kostiumie Flasha 0

Fani uniwersum tworzonego przez Warner Bros. Pictures oraz DC Comics z niecierpliwością czekają na kinową wersję Flasha. Jak wiadomo od dawna, w niezwykle popularnego herosa wcieli się jeden z najbardziej utalentowanych aktorów młodego pokolenia, Ezra Miller.

fot. materiały promocyjne

W sieci co jakiś czas pojawią się fan-arty, na których możemy zobaczyć w kostiumie najszybszego superbohatera. Dzisiaj mamy dla Was kolejną grafiką Millera w czerwonym trykocie Flasha. Fan-art został przygotowany przez BossLogic i zamieszczono go na Twitterze. Możecie zobaczyć go poniżej.


Fani wierzą również, że wytwórnia Warner Bros. Pictures zakontraktuje Matthew McConaugheya. Chcieliby, aby laureat Oscara wcielił się w czarny charakter o imieniu Reverse-Flash. Jest to jeden z największych przeciwników Flasha, który posiada podobne umiejętności co oponent. Charakteryzuje się niezwykła szybkością, nietykalnością, siłą, wytrzymałością oraz refleksem. Potrafi także podróżować w czasie.

BossLogic również stworzył grafikę z Matthew McConaughey’em w kostiumie Reverse-Flasha. Zobaczcie sami. Poniżej znajdziecie także oba zdjęcia w lepszej jakości.


Źrodło: Twitter: BossLogic

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…