Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Frank Grillo mówi tajemniczo o Crossbonesie 0

W filmie Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz postać grana przez Franka Grillo w filmowym uniwersum Marvela ewoluowała. Przestępca i najemnik, Brock Rumlow stał się kolejnym przeciwnikiem tytułowego herosa, który jest znany fanom komiksów pod pseudonimem Crossbones. W dalszej części newsa znajdują się spoilery, dlatego jeśli nie mieliście okazji zobaczyć kolejnego filmu należącego do MCU, czyli Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów, to lepiej nie czytajcie.

fot. materiały promocyjne

W produkcji braci Russo, Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów na ekranie nie widzimy zbyt długo Crossbonesa. W jednej z sekwencji akcji, postać ta prawdopodobnie ginie w trakcie wybuchu bomby. Oczywiście nigdzie nie zostało to potwierdzone i niewykluczone, że zobaczymy go jeszcze w filmowym uniwersum Marvela. Oliwy do ognia dolał sam Frank Grillo, który w bardzo tajemniczy sposób wypowiedział się na temat portretowanej przez siebie postaci.

Myślicie, że on zginął, prawda? Widzieliście ciało? Co widzieliście? To również stało się poprzednim razem. Nie mówię nic innego oprócz tego, że nie widzieliście ciała.

stwierdził zagadkowo aktor.

Oczywiście Frank Grillo ma rację. Ciało Crossbonesa nie zostało pokazane, więc jest szansa na to, że czarny charakter wciąż jest żywy i jeszcze pojawi się w innych produkcjach Marvela. Chcielibyście, aby Grillo ponownie wykreował tę postać na ekranie?

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Asmodeusz 2016-07-04

czyli to co zwykle

Rob 2016-07-04

“Co widzieliście? To również stało się poprzednim razem. " a poprzednim razem czasem nie widzieliśmy jak go znaleźli żywego i mocno poparzonego?

Proszę czekać…