Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Już jutro premiera 1. sezonu serialu Raport mniejszości na FOX 0

Już jutro, we wtorek, 5 lipca o godz. 22:00 premiera 1. sezonu serialu Raport mniejszości na FOX. Zachęcamy do oglądania tego serialu.

fot. materiały promocyjne

W 2065 roku opanowanym przez nowe technologie, praworządność opiera się na sprawdzonych procesach, a nie ludzkich instynktach. Trzech jasnowidzów Dash, Arthur i Agatha, którzy jeszcze 10 lat temu tworzyli system używany przez organy ścigania do identyfikacji i eliminacji przestępstw – zanim zostaną popełnione, próbują wieść normalne życie. Dash, który nadal doświadcza przerażających wizji powraca w tajemnicy, by pomóc policyjnemu detektywowi Larze Vega. Policjantka wykorzysta jego dar, aby zapobiec tragedii.

Mężczyzna, który potrafi sięgać do przyszłości i policjantka niepokojona przeszłością wspólnymi siłami dążyć będą do powstrzymania najgorszych przestępstw w 2065 roku. Aby wpłynąć na bieg wydarzeń i przyszłość Ameryki para bohaterów będzie musiała stawić czoła niejednemu wyzwaniu.

Czy wiesz, że:

• Film na bazie, którego powstał serial został nakręcony na podstawie opowiadania Philipa K. Dicka – o tym samym tytule, a główną rolę w nim zagrał sam Tom Cruise.

• Imiona trzech jasnowidzów grających w serialu zaczerpnięte zostały od słynnych pisarzy powieści kryminalnych: Agathy Christie, Dashiella Hammetta i Arthura Conan Doyle’a.

• Serialowa Agatha, czyli Laura Regan znana m.in. z Kości, podczas Atlantic Film Festival w 2002 roku odebrała nagrodę Atlantic Canadian dla najlepszej aktorki za rolę w thrillerze Morderstwo w sieci.

Meagan Good czyli serialowa detektyw Lara Vega, znana z takich produkcji jak Californication czy Piła V w 2007 roku została nominowana do Złotego Popcornu za najlepszy pocałunek, za film Krok do sławy.

• Serialowy Dash, który gra brata bliźniaka Arthura, ma brata bliźniaka również w prawdziwym życiu.

Czy mimo wielu przeciwności Lara i Dash powstrzymają zbrodnie 2065 roku? Odpowiedź już jutro na kanale FOX. Serial emitowany będzie we wtorki o godz. 22:00.

Źrodło: Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…