Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zdjęcia do Thor: Ragnarok rozpoczęte 0

Zdjęcia do przyszłorocznego widowiska Marvela, Thor: Ragnarok wystartowały. Będzie to jedna z trzech produkcji studia, która pojawi się w 2017 roku w kinach. Wcześniej zobaczymy Strażników Galaktyki 2 oraz Spider-Man: Homecoming.

fot. materiały promocyjne

Trzecia odsłona solowego filmu o nordyckim bogu jest kręcona w Queensland, Australia. Szacuje się, że prace na planie zdjęciowym potrwają do października. W obrazie oprócz Chrisa Hemswortha wystąpią także między innymi Cate Blanchett, Jeff Goldblum, Tessa Thompson, Mark Ruffalo oraz Karl Urban. O wystartowaniu zdjęć do Thor: Ragnarok na swoim Twitterze poinformował producent Louis D’Esposito.


Rozpoczęcie prac nad widowiskiem skomentował także Kevin Feige, który jest odpowiedzialnym za projekt Filmowe Uniwersum Marvela. Oto co jeden ze współproducentów powiedział:

Kontynuacja epickiej franczyzy o Thorze będzie potężną i unikalna. Wraz z obsadą, w której są Cate, Jeff, Tessa, Karl i Mark stworzymy najbardziej niebezpieczną i heroiczną przygodę. Czystego i naturalnego talentu tych ludzi, którzy pojawią się na ekranie nie można określić ilościowo. Ich dołączenie do filmowego uniwersum Marvela do wielkie honor i coś niesamowitego.

Na Twitterze bardzo często można poczytać także wpisy reżysera filmu. Taika Waititi, bo o nim mowa, odpowiedział swojemu koledze po fachu, Peytonowi Reedowi, który pogratulować Nowozelandczykowi pierwszego dnia w nowej pracy. Zobaczcie sami.


Źrodło: Twitter: Louis D'Esposito / Twitter: Taika Waititi / MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…