Julian Lewis Jones z tajemniczą rolą w Justice League

fot. materiały promocyjne

Do obsady kolejnego widowiska należącego do uniwersum tworzonego przez Warner Bros. Pictures oraz DC Comics dołączył nowy aktor. Jest nim Walijczyk Julian Lewis Jones, którego możecie kojarzyć z takich produkcji jak Invictus – Niepokonany czy Angielska robota.

Na razie jego rola w filmie Justice League, który jest reżyserowany przez Zacka Snydera jest owianą tajemnicą. Sam aktor także nie zdradził zbyt wiele na temat jego angażu w superprodukcji.

Nie pozwolono mi na razie mówić na temat tego jaką odegram rolę, jednak mogę powiedzieć tylko tyle, że zagram w najdroższym filmie jaki kiedykolwiek powstał. Jest on kręcony przez studio Warner Bros w różnych lokacjach na Islandii oraz Wielkiej Brytanii. Reżyseruje go Zacka Snyder, a gwiazdami są Ben Affleck, Jeremy Irons i inni aktorzy z pierwszej ligi. Jestem szczęśliwy, że będę w to zaangażowany i czekam na przyszłoroczną premierę.

powiedział aktor.

Oczywiście Julian Lewis Jones nie jest żadnym głośnym nazwiskiem w świecie filmu. Ostatecznie może się okazać, że postać w którą się wcieli nie będzie aż tak bardzo interesująca. Na razie jednak musimy czekać na dalsze informacje odnośnie bohatera, którego walijski aktor wykreuje w Justice League.

Źrodło: ComicBookMovie


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)