Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Julian Lewis Jones z tajemniczą rolą w Justice League 0

Do obsady kolejnego widowiska należącego do uniwersum tworzonego przez Warner Bros. Pictures oraz DC Comics dołączył nowy aktor. Jest nim Walijczyk Julian Lewis Jones, którego możecie kojarzyć z takich produkcji jak Invictus – Niepokonany czy Angielska robota.

fot. materiały promocyjne

Na razie jego rola w filmie Justice League, który jest reżyserowany przez Zacka Snydera jest owianą tajemnicą. Sam aktor także nie zdradził zbyt wiele na temat jego angażu w superprodukcji.

Nie pozwolono mi na razie mówić na temat tego jaką odegram rolę, jednak mogę powiedzieć tylko tyle, że zagram w najdroższym filmie jaki kiedykolwiek powstał. Jest on kręcony przez studio Warner Bros w różnych lokacjach na Islandii oraz Wielkiej Brytanii. Reżyseruje go Zacka Snyder, a gwiazdami są Ben Affleck, Jeremy Irons i inni aktorzy z pierwszej ligi. Jestem szczęśliwy, że będę w to zaangażowany i czekam na przyszłoroczną premierę.

powiedział aktor.

Oczywiście Julian Lewis Jones nie jest żadnym głośnym nazwiskiem w świecie filmu. Ostatecznie może się okazać, że postać w którą się wcieli nie będzie aż tak bardzo interesująca. Na razie jednak musimy czekać na dalsze informacje odnośnie bohatera, którego walijski aktor wykreuje w Justice League.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…