Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Bracia Russo zrobią serial na podstawie kultowych Wojowników 1

Bracia Russo, którzy przynieśli swojemu nazwisku chwałę dzięki filmom o Kapitanie Ameryce, zajmą się realizacją serialu dla platformy Hulu. Panowie będą producentami serialowego remake’u kultowego obrazu Waltera Hilla pod tytułem Wojownicy.

fot. materiały promocyjne

Produkcja powstanie nie tylko dla platformy Hulu, ale również dla stacji Paramount TV. Nie wiadomo czy bracia Russo staną także za kamerą, któregoś z odcinków nowej wersji Wojowników. Liczba epizodów także pozostaje tajemnicą. Scenariusz napisze Frank Baldwin.

Jak zapowiadają twórcy, będzie to hołd dla oryginału, który zostanie wzbogacony mieszanką pulpy, seksu i przemocy. Z pewnością jest to niezła rekomendacja i coś co sprawia, że chce się czekać na tę produkcję. Poniżej przypominamy Wam opis filmu Waltera Hilla.

Lider największego z nowojorskich gangów ogłasza zebranie wszystkich grup przestępczych, co owocuje jednodniowym rozejmem. W trakcie swojego przemówienia zostaje jednak zastrzelony, a winą za to zostają obarczeni członkowie gangu wojowników. Udaje im się uciec z miejsca spotkania, ale droga do domu wiedzie przez całe miasto a zgoda został właśnie zerwana.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…