Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Poznaliśmy datę premiery kolejnego zwiastuna filmu Łotr 1 3

Przygotujcie swoje blastery i miecze świetlne, ponieważ w przyszłym tygodniu premiera nowego zwiastuna widowiska Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie. Według portalu Making Star Wars zapowiedź zadebiutuje 15 lipca (piątek).

fot. materiały promocyjne

To właśnie wtedy odbędzie się Star Wars Celebration Europe, w którym udział weźmie reżyser filmu Gareth Edwards oraz szefowa LucasFilm Kathleen Kennedy. Będą oni rozmawiać na temat filmu. W trakcie spotkania mają pojawić się również goście.

W tym samym dniu, na antenie stacji ABC zaprezentowany zostanie program "Secrets of The Force Awakens". I to właśnie czasie jego emisji zaprezentowany zostanie także najnowszy zwiastun obrazu Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie. Z informacji, które pojawiły się na Making Star Wars, wynika że potrwa on trzy minuty. Całkiem sporo jak na trailer, prawda?

Oczywiście ta informacja budzi wielkie emocje i zainteresowanie wśród fanów gwiezdnej sagi. Już teraz zaczynają się spekulacje co zobaczymy w nowej zapowiedzi. Z pewnością wielu oczekuje tego, iż w zwiastunie będziemy mogli ujrzeć samego Lorda Vadera, którego udział w produkcji został potwierdzony jakiś czas temu. Miejmy jednak nadzieję, że kolejny materiał nie zdradzi nam zbyt wiele.

Źrodło: Making Star Wars / Heroic Hollywood

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Redox 2016-07-06

Myślę, że Vader będzie bardzo ważną cześcią zwiastuna i dalszej promocji filmu. Nawet jeśli będzie to lekki tease tej postaci.

Proszę czekać…