Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Wystartowały zdjęcia do kolejnego sezonu Arrow 0

Producent serialu Arrow, Marc Guggenheim za pośrednictwem swojego konta na Twitterze, poinformował o rozpoczęciu prac nad kolejnym sezonem popularnej produkcji. Dzięki niemu poznaliśmy również tytuł pierwszego odcinka. Brzmi on następująco – "Legacy".

fot. materiały promocyjne

To nie koniec wieści na temat piątej serii Arrow. Jedna z gwiazd produkcji, aktor David Ramsey który wciela się w postać Johna Diggle’a wyjawił, iż w nowych odcinkach jego hełm zostanie zmodyfikowany. Ta informacja została ogłoszona w trakcie Heroes & Villains Fan Fest. Ramsey brał udział w panelu serialu i powiedział, że nowa maska zostanie przygotowana dla Diggle’a przez Cisco.

W czasie tego samego eventu, gwiazda serialu Stephen Amell potwierdził, że w produkcji gościnnie wystąpi amerykański zapaśnik Cody Rhodes. Nie będzie to oczywiście jedyna nowa twarz, która wystąpi w piątym sezonie Arrow. W nowych odcinkach ujrzymy między innymi Ricka Gonzaleza (Wild Dog), Josha Segarrę (Vigilante), Madison McLaughlin (Evelyn Sharp) oraz Chada L. Colemana (Tobias Church).

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…