Klip z animacji Batman: Zabójczy żart

fot. materiały promocyjne

Warner Bros. Home Entertainment, Warner Bros. Animation oraz DC Entertainment zaprezentowały pierwszy oficjalny klip z wyczekiwanej przez miliony fanów animacji Batman: Zabójczy żart. Materiał możecie znaleźć w poniższym filmiku. Klip o którym mowa rozpoczyna się od 3 minuty 58 sekundy. Zapraszamy do oglądania i komentowania. Wydaje się, że jest na co czekać!

Batman: Zabójczy żart zdobył kategorię wiekową R. Fabuła brutalnej animacji skupi się na relacji Mrocznego Rycerza i jego największego przeciwnika, Jokera.

Komiks, który w Polsce znany jest pod tytułem "Batman: Zabójczy żart" powstał w 1988 roku. Jego autorami są Alan Moore (scenariusz) i Brian Bolland (rysunki). Główną osią fabuły jest postrzelenie przez Jokera Barbary Gordon, córki komisarza Jamesa Gordona. Wskutek tego wydarzenia kobieta zostaje sparaliżowana. Musi porzucić dotychczasową karierę Batgirl i zostaje Oracle.

Animacja po raz pierwszy ukazana zostanie na San Diego Comic Conie 22 lipca 2016 roku, a trzy dni później zadebiutuje w amerykańskich multipleksach. Polscy fani też mają się z czego cieszyć – Batman: Zabójczy żart trafi w naszym kraju również na ekrany kin!

Źrodło: DC Entertainment


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)