Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Klip z animacji Batman: Zabójczy żart 2

Warner Bros. Home Entertainment, Warner Bros. Animation oraz DC Entertainment zaprezentowały pierwszy oficjalny klip z wyczekiwanej przez miliony fanów animacji Batman: Zabójczy żart. Materiał możecie znaleźć w poniższym filmiku. Klip o którym mowa rozpoczyna się od 3 minuty 58 sekundy. Zapraszamy do oglądania i komentowania. Wydaje się, że jest na co czekać!

fot. materiały promocyjne

Batman: Zabójczy żart zdobył kategorię wiekową R. Fabuła brutalnej animacji skupi się na relacji Mrocznego Rycerza i jego największego przeciwnika, Jokera.

Komiks, który w Polsce znany jest pod tytułem "Batman: Zabójczy żart" powstał w 1988 roku. Jego autorami są Alan Moore (scenariusz) i Brian Bolland (rysunki). Główną osią fabuły jest postrzelenie przez Jokera Barbary Gordon, córki komisarza Jamesa Gordona. Wskutek tego wydarzenia kobieta zostaje sparaliżowana. Musi porzucić dotychczasową karierę Batgirl i zostaje Oracle.

Animacja po raz pierwszy ukazana zostanie na San Diego Comic Conie 22 lipca 2016 roku, a trzy dni później zadebiutuje w amerykańskich multipleksach. Polscy fani też mają się z czego cieszyć – Batman: Zabójczy żart trafi w naszym kraju również na ekrany kin!

Źrodło: DC Entertainment

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Camizi 2016-07-06

Liczę na niezły klimat i ciekawą fabułę. Wizualnie wygląda, jakby ktoś to zjadł i wydalił. Aż wstyd, bo kreska w komiksie jest bardzo ładna.

Corn1408 Camizi 2016-07-07

@Camizi Też jestem niesłychanie ciekawy kreski. Mnie również ta ze spotu przeraziła, a animacje DC zazwyczaj chwaliły się właśnie skupieniem na detalach i dopieszczeniem szczegółów. Twórcy wiedzą, jaką historię przenoszą na ekran – nie powinni zawieść fanów.

Redox 2016-07-06

Scena wygląda jak wyjęta prosto z kart komiksu. Jak tu nie czekać.

Animek84 2016-07-06

Pierwszy dobry film DC w tym roku, który będzie naprawdę brutalny i mroczny. Szkoda tylko iż będzie animowany.

Proszę czekać…