Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

Znamy datę premiery 6. sezonu American Horror Story! 0

Cykl American Horror Story traci na jakości z sezonu na sezon. Marne suspensy, przejaskrawione postacie i coraz nudniejsza fabuła tylko działają na niekorzyść serialu, a brak Jessici Lange w piątej serii (Hotel) dobitnie odrzucił zatwardziałych fanów „amerykańskich historii z dreszczykiem”.

Ciekawe, że z równie fatalnymi wynikami w środowisku krytyków jak i mniej doświadczonych miłośników kina grozy, twórcy zdecydowali, iż wyemitują 6. sezon American Horror Story już 14 września. Dotychczasowe serie miały swoją premierę na kanale FX dopiero w październiku.

6. sezon (finalny) ma być połączeniem dwóch pomysłów, jednak żaden z wątków nie będzie powiązany ze Slendermanem, jak podejrzewano. O samej produkcji wiemy niewiele – twórcy nie ujawnili jej podtytułu, ani żadnych szczegółów fabularnych. Wiadomo, że w obsadzie po raz kolejny ujrzymy Lady Gagę, a prócz niej Angelę Bassett, Sarah Paulson, Kathy Bates, Denisa O’Harę, Matta Bomera, Wesa Bentleya, Cheyenne Jackson i Finna Wittrocka. W serialu nie wystąpi Jessica Lange.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…