Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

HEL - oficjalny zwiastun thrillera 0

5 sierpnia na ekrany kin wejdzie Hel – porównywany do Miasteczka Twin Peaks i Zagubionej autostrady polski thriller w lynchowskim klimacie. W obsadzie filmu zobaczymy m.in. Marcina Kowalczyka oraz znanego z amerykańskich seriali Z Archiwum X i CalifornicationPhilipa Lenkowsky'ego. Dzisiaj mamy dla Was premierę oficjalnego zwiastun.

fot. materiały promocyjne

W niewyjaśnionych okolicznościach zostaje zamordowana trójka młodych turystów. Tajemnicza zbrodnia łączy ze sobą młodego chłopaka Kaila (Marcin Kowalczyk) oraz Milę (w tej roli debiutantka, Małgorzata Krukowska), striptizerkę w lokalnym barze. Głównym podejrzanym jest amerykański pisarz Jack (Philip Lenkowsky), który przyjechał do Polski pisać nowy scenariusz. Wkrótce śledztwo odkryje mroczne sekrety, skrywane na małym, odciętym od świata i na pozór spokojnym półwyspie helskim.

Hel to pełnometrażowy debiut duetu reżyserskiego Katii Priwieziencew i Pawła Tarasiewicza, wyprodukowany przez jednoczącą twórców firmę AMONDO Films. Za zdjęcia odpowiadają Clemence Thurninger, Joaquin Del Paso i Paweł Tarasiewicz. Muzykę do filmu napisał Patryk Zakrocki.

Źrodło: Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…